Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
pl /

Przedłużacze elektryczne i kosiarkowe

49 produkty
Długość przedłużacza: Długość przedłużacza
+ Rozwiń- Ukryj
Uziemienie: Uziemienie
Grubość żyły: Grubość żyły
Cena: 20,00 zł - 270,00 złCena
-
Inne: Inne
Pokaż tylko Pokaż tylko

Dostęp do gniazda nie zawsze jest tak wygodny, jakbyśmy tego chcieli. Szczególnie, jeśli zależy nam na dostępie do prądu poza domem, na przykład podczas prac ogrodowych. Na szczęście istnieje wyjście - i to niejedno! Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której dostępne są elektryczne przedłużacze bez uziemienia lub z nim, o zróżnicowanej długości i dodatkowych zabezpieczeniach przepięciowych, które można dopasować do własnych potrzeb. Szukasz kabla do kosiarki, przewodu zasilającego do lampy, a może innego produktu? Sprawdź, co przygotowaliśmy i znajdź dla siebie idealne rozwiązanie.

Przedłużacze elektryczne - wszystko, czego potrzebujesz

W jednym miejscu zebraliśmy produkty, które ułatwiają dostęp do gniazda i tym samym pozwalają na korzystanie ze sprzętu lub oświetlenia poza domem. Przedłużacze kosiarkowe (klasyczne lub bębnowe) to niezbędne wyposażenie każdego garażu, w którym stoją urządzenia ogrodowe wymagające podłączenia do prądu. Polecamy też specjalne kable, dzięki którym lampa bez uziemienia czy inny rodzaj sprzętu będzie działał, jak należy.

Na wybór czekają również znacznie bardziej uniwersalne rozwiązania, które sprawdzą się zarówno podczas zasilania kosiarek, jak i lamp oraz innych urządzeń elektrycznych. Zanim zdecydujesz się na konkretny produkt, wybierz długość kabla (od 1,5 m do aż 50 m), grubość żyły i liczbę włączników. Sprawdź też, czy przy wybranym modelu znajduje się uziemienie lub zabezpieczenie przepięciowe. A jeśli masz pytania, zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami!

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel