+100 000 zadowolonych klientów  |  Najlepsza oferta oświetlenia  |  RABATY w koszyku
Podejmi współpracę ! | Kontakt dla architektów 729 847 547
-10% z kodem TATA10 | Produkty ZUMA LINE -15%
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
pl /

Spot Light

55 produkty
Pokaż tylko Pokaż tylko
Montaż: Montaż
Cena: 30,00 zł - 660,00 złCena
-
Ilość punktów światła: Ilość punktów światła
Rodzaj źródła światła: Rodzaj źródła światła
Maksymalna moc na punkt świetlny [W]: Maksymalna moc na punkt świetlny [W]
+ Rozwiń- Ukryj
Stopień ochrony (IP): Stopień ochrony (IP)
Barwa światła LED: Barwa światła LED
Temperatura barwowa (K): Temperatura barwowa (K)
Jasność (Lm): Jasność (Lm)
Żarówka LED: Żarówka LED
Szerokość Średnica [cm]: Szerokość Średnica [cm]
+ Rozwiń- Ukryj
Rozmiar:: Rozmiar:
+ Rozwiń- Ukryj

Spot Light kroczy drogą dynamicznego rozwoju stając się jednym z najważniejszych i najbardziej rozpoznawanych producentów oświetlenia w Europie.
Firma przywiązuje ogromną wagę do jakości wykonywanych opraw, dlatego też komponenty wykorzystywane do produkcji są zamawiane niemal wyłącznie w Europie, wyjątkiem potwierdzającym regułę są diody LED firmy Samsung.
Absolutnym priorytetem dla tego producenta jest niewątpliwie najwyższy standard. Drewno z certyfikatem FSC®, głównie dębowe, bukowe i brzozowe, poddawane jest obróbce we własnej stolarni. Produkty zabezpieczone ekologicznymi bejcami i lakierami są przyjazne dla użytkowników i środowiska. Zastosowanie wysokiej jakości modułów LED 24V jest konsekwentną kontynuacją koncepcji produkcji na światowym poziomie. Długowieczność elementów, ich wysoka energooszczędność oraz optymalny efekt oświetleniowy: silne, ciepłe, stabilne światło bez uciążliwego efektu migotania są dla odbiorców gwarancją możliwości użytkowania opraw przez lata.

Linie produkcyjne nastawione są na produkcję seryjną, co nie znaczy, że nie pozostawiono miejsca na projekty indywidualne. Specjaliści od projektowania, technologii i produkcji mogą tworzyć oprawy zgodnie z wymaganiami klienta lub wprowadzać specjalne modyfikacje do istniejących modeli, spełniając tym samym oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów między innymi np. ze Szwajcarii, Niemiec czy Austrii.
SPOT Light jako jeden z nielicznych producentów oświetlenia w Europie posiada certyfikat FSC®.
Oznacza to, że do produkcji naszych opraw drewnianych używamy drewna pochodzącego z lasów spełniających standardy dobrej praktyki drzewnej.

 

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel