Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
pl /

Lampy zewnętrzne - kompleksowe oświetlenie Twojej posesji

295 produkty
Rodzaj lampy zewnętrznej: Rodzaj lampy zewnętrznej
+ Rozwiń- Ukryj
Przeznaczenie: Przeznaczenie
+ Rozwiń- Ukryj
Montaż: Montaż
+ Rozwiń- Ukryj
Cena: 0,00 zł - 250,00 złCena
-
Maksymalna moc na punkt świetlny [W]: Maksymalna moc na punkt świetlny [W]
+ Rozwiń- Ukryj
Barwa światła LED: Barwa światła LED
Napięcie zasilania: Napięcie zasilania
+ Rozwiń- Ukryj
Stopień ochrony (IP): Stopień ochrony (IP)
+ Rozwiń- Ukryj
Inne: Inne
Marka: Marka
+ Rozwiń- Ukryj
Pokaż tylko Pokaż tylko

Phenomena Light zapewnia wszelkie rodzaje oświetlenia -  nie tylko do sypialni, jadalni, pokoju dziecięcego czy innego pomieszczenia wewnątrz budynku, ale także i na zewnątrz nieruchomości. Wykorzystanie lamp zewnętrznych jest dobrym wyborem nie tylko ze względu na walory estetyczne, ale także z uwagi na bezpieczeństwo mieszkańców. Odpowiednio oświetlona posesja zaznacza obecność domowników i skutecznie zniechęca osoby niepowołane przed wkroczeniem na jej teren. Z drugiej strony zaś oświetlenie zewnętrzne pomoże odnaleźć Twój dom zaproszonym przez Ciebie gościom, przybyłym np. na wspólną kolację.

Lampy zewnętrzne, podobnie jak lampy wewnętrzne, mogą przybierać najróżniejsze postaci. Sklep internetowy Phenomena Light swoim klientom proponuje m.in. szeroki wybór zewnętrznych kinkietów marki Nowodvorski, idealnych do zamontowania przy drzwiach wejściowych. Posiadasz zadaszone patio lub taras?  W tym przypadku doskonałym rozwiązaniem będzie LED-owy plafon od producenta Kanlux – nie tylko źródło odpowiedniej ilości światła, ale także efektowna ozdoba. Ponadto w ofercie naszego sklepu znajdziesz zewnętrzne lampy wiszące, naświetlacze LED, lampy elewacyjne i wiele innych.

Oświetlenie dekoracyjne od Phenomena Light w Twoim ogrodzie

Zewnętrzna część budynku to także, a może przede wszystkim, ogród. Phenomena Light również i w tej materii ma do zaproponowania różnorodne formy oświetlenia, w tym wbijane reflektory ogrodowe od producenta Nowodvorski. Zastosowanie takiego reflektora nie ma na celu jedynie efektowne oświetlenie przestrzeni, ale także uchronienie domowników oraz gości przed potknięciem się o ozdoby, meble czy inne akcesoria ogrodowe. Katalog naszych produktów zawiera także lampy dekoracyjne – przykładem mogą być solarne kule ogrodowe firmy Spot Light dostępne w różnych wariantach kolorystycznych. Nasza oferta to lampy zewnętrzne wysokiej jakości, występujące w różnorodnych formach i kolorach, a ponadto odporne na kapryśne warunki pogodowe – upalne słońce lub deszcz. Phenomena Light oświetli Ci drogę do domu – zapraszamy!

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel