Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
pl /

Latarki LED i lampki kempingowe z sensorem ruchu

14 produkty
Montaż: Montaż
Przeznaczenie: Przeznaczenie
Cena: 10,00 zł - 100,00 złCena
-
Barwa światła LED: Barwa światła LED
Stopień ochrony (IP): Stopień ochrony (IP)
Posiada czujnik ruchu: Posiada czujnik ruchu
Inne: Inne
Marka: Marka
Pokaż tylko Pokaż tylko

Kompaktowe, praktyczne i zaprojektowane z pomysłem - takie są lampki kempingowe z sensorem ruchu oraz latarki LED, które znajdziesz w naszej ofercie. To świetny wybór dla osób, które lubią podróżować lub często przebywają poza domem. Zapewniają dobrą widoczność na zewnątrz, są też odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. A to czyni je opcją idealną!

Wielofunkcyjne latarki LED na kemping lub podróż

Wybrane urządzenia służą nie tylko jako oświetlenie, ale także multitoole, czyli wielofunkcyjne zestawy narzędzi (jak m.in. młotek do szkła, nożyce do pasów bezpieczeństwa czy śrubokręt). Inne, takiej jak latarki czołówki (czyli popularne wśród osób uprawiających trekking lampki na głowę LED) okazują się na dodatek wygodne w użytkowaniu. Charakteryzują się dobrym zasięgiem światła i wysoką stabilnością.

Na uwagę zasługują również funkcjonalne lampki z sensorem ruchu, które sprawdzą się podczas kempingu. Dzięki kompaktowym rozmiarom mieszczą się w plecaku. System sensorowy sprawia, że urządzenie reaguje na ruch, zapewniając regularny dostęp do światła.

pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel